Deweloperkę mamy w genach

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, budową i sprzedażą budynków mieszkaniowych, założoną w 2021 roku przez Radosława Wanago i Krzysztofa Kociędę.

Jako wielokrotnie nagradzany zespół pasjonatów architektury i budownictwa, stawiamy za główny cel projektowanie i budowę przystępnych cenowo, wysokiej jakości domów i mieszkań.

Dbamy o każdy szczegół

Dzięki rygorystycznym standardom i praktycznemu podejściu do projektowania, zapewniamy, że każdy z naszych projektów jest zawsze najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy niewielką firmą deweloperską, która została założona przez architekta i wykonawcę. Dzięki temu nasze projekty są zawsze dobrze zaprojektowane i wybudowane z należytą starannością.

Radosław Wanago

Architekt, którego kreatywność i dbałość o detale nadają unikalny charakter każdemu projektowi. Jego innowacyjne podejście sprawia, że nasze realizacje są zawsze na najwyższym poziomie.

Krzysztof Kocięda

Jego wszechstronna wiedza i doświadczenie w obszarze sprzedaży oraz budownictwa gwarantują sukces każdej realizowanej inwestycji. Nadzoruje staranne wykonanie każdego elementu, co zapewnia najwyższą jakość naszych projektów inwestycyjnych.

Agnieszka Górna

Doskonale łączy wiedzę techniczną z praktycznym podejściem do rozwiązywania problemów, zapewniając płynność i efektywność każdego projektu. Jej umiejętność szybkiego reagowania na wyzwania sprawia, że każde zadanie jest realizowane sprawnie i z najwyższą jakością.